2020-2021 н.р.

Тиждень профорієнтації

 У рамках  тижня з профорієнтації серед учнів 5-11 класів Княжицької ЗОШ  було проведено різноманітні заходи, спрямовані на формування особистості, пошуку життєвого вибору, самопізнання та утвердження.

         Серед учнів 8- 11 класів було проведено  виховні години на тему: «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху».

15.03.2021 року  в Княжицькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів  проведено  відкриту виховну годину учнями 9-Б класу (кл. кер. Еміна Т.Д.) «Правильний вибір професії – важливий крок у житті».

Мета уроку - допомогти учням зробити свідомий вибір майбутньої професії. Учні отримали багато корисної інформації, яка допоможе їм у виборі улюбленої справи.

Також на заході була присутня практичний психолог Лисенко В.О., яка для учнів провела анкетування на визначення  професійного типу «Знакова система».

17 березня була проведена виховна година в 9-В класі ( кл. керівник Лисенко Н.М.) на тему: «Обираємо професію – обираємо долю». Крім теоретичного матеріалу учні підготували інформацію про професії, які вони обрали, вузи та документи, які потрібно для вступу. Доповнила виховну годину психолог Лисенко В.О. тестами, які визначили доречність обраної професії.

 18 березня учні 8-В класу брали участь у Skype-вебінарі «Вибір професії: батьки + діти» від Київського обласного центру зайнятості, де учні дізналися, яким чином визначити професійні інтереси, здібності, що врахувати  під час обрання спеціальності, що означає правильний та обґрунтований вибір професії .

Також у закладі постійно оновлюється профорієнтаційний-інформаційний стенд «Обираємо навчальні заклади».

Хочемо подякувати Броварському міському центру зайнятості за спільну працю.

«Правильний вибір професії – важливий крок у житті»

15.03.2021 року  в Княжицькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів  проведено  відкриту виховну годину учнями 9-Б класу (кл. кер. Еміна Т.Д.) «Правильний вибір професії – важливий крок у житті».

Мета уроку допомогти учням зробити свідомий вибір майбутньої професії. Урок був проведений цікаво, пізнавально. Учні отримали багато корисної інформації, яка допоможе їм у виборі улюбленої справ.

Також на заході була присутня практичний психолог Лисенко В.О., яка для учнів провела анкетування на визначення  професійного типу «Знакова система».

 

Тиждень англійської мови 

Відповідно до річного плану роботи школи з 22.02  по 26.02 у стінах закладу проходив тиждень  англійської мови.

Лисенко Н.М. провела урок-презентацію у 7-А  на тему «Подорож  навколо  Лондона». Діти захищали  лепбуки та міні проєкти.

Кириченко В.В.  разом з учнями  5-А класу  показала  командну  гру « Україна – наша Батьківщина».

Корзін Л.Г.  презентувала урок-вікторину  у 6-Б класі «Навколо Великобританії».

Федорко М.Ю   провела урок-змагання у 5-А класі з елементами граматичної гри «Місце, де ти живеш». 

Також  учні  Княжицької ЗОШ мали змогу долучитися до різноманітних квестів, ігор, флешмобів, QR-вікторин  на перервах, які  організовували  вчителі англійської мови. Для того щоб  зацікавити дітей,  було організовано  подорож  до країни англомовних мультсеріалів.

Учні провели час весело та з користю.

Тиждень Безпечного Інтернету

Із 08.02 по 12.02.2021 року в Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень Безпечного Інтернету. Неправдива, неповна та невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку для вчителів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини. Тому було проведено такі заходи, а саме: для учнів 1-4кл. - ГКК "Інтернет очима дітей", для учнів 5-11кл - ГКК "Дбай про свою репутацію в Інтернеті". Учнівське самоврядування 5-11 класів підготувало інформаційного листа "Кібербулінг та безпека в Інтернет-просторі". 9 лютого 2021року бібліотекарем школи Головановою А.М. було проведено бібліотечний урок для 8-х класів "Безпечний Інтернет", на якому учні познайомилися із тематичною презентацією та обговорили проблеми й наслідки неправильного користування Інтернетом. Психологом школи було підготовлено опитування та представлено "10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей". Учителі школи взяли участь у Всеукраїнському уроці “Онлайн-синергія для найкращого інтернету”, який відбувся 10 лютого. Захід відбувався в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна й за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Організаторами Всеукраїнського онлайн - уроку є Академія цифрового розвитку та громадська організація “Центр демократичних реформ і медіа”.

2019-2020 н.р.

Тиждень української писемності та мови

в Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

В землі віки лежала мова

І врешті вибилась у світ.

О мово, ночі колискова!

Прийми мій радісний привіт.

Навік пройшла пора безславна…

Цвіти і сяй, моя державна…

(О. Олесь)

Відомий український педагог В. Сухомлинський в основу своєї діяльності поклав виховання дитини-патріота, залюбленої у рідний край. Він писав: «Тільки той може осягти своїм розумом і серцем красу, велич і могутність рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як колискою, як добрим ім’ям своєї родини. Людина, яка не любить мови рідної матері, якій нічого не промовляє рідне слово, - це людина без роду й племені».

Саме з метою виховання у підростаючого покоління щирої любові до українського слова у Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів із 03.11.2019 до 08.11.2019 р. пройшов Тиждень української писемності та мови.

Розпочався він із тематичних виховних годин, присвячених Дню української писемності та мови. На них учні змогли ще раз почути або пригадати дані про основні етапи виникнення писемності, про внесок Кирила і Мефодія у творення слов’янського письма, збагатитися знаннями про розвиток сучасної української літературної мови.

На перервах на І поверсі постійно лунали українські пісні про нашу державу та красу рідного слова.

Багато хто витрачає сили на дискусії про те, чому утискається або навіть занепадає українська мова. Але, як сказав Конфуцій, «Замість того, щоб нарікати на темряву, засвіти свою свічку». Таку свічку запалив і Петро Яцик. Цього року учні навчального закладу вже у 20 раз виконували письмові завдання І етапу Міжнародного конкурсу з української мови. Вони ще раз довели, що є справжніми шанувальниками мови та щирими патріотами своєї держави.

Не стліє рідне слово в домовині,

Як це йому пророчили колись.

Жага життя не вмерла в Україні,

Сини своєї мови не зреклись!

Не відцураймося добра – своєї мови

Бо загинем.

Нема без неї ні Дніпра,

Нема без неї України.

Хочемо звернутись до всіх учасників, котрі не посіли призові місця:

Ще будуть нові звершення й висоти

Нова зоря вам подарує злет

Усім розчарування не збороти,

Упевненого поступу вперед.

Ви вже герої. Ця рішуча спроба

Важливіша за приз і визнання.

Повірте, Вас чекає перемога

Просто вона у кожного своя.

З метою залучення учнів до джерел і витоків народної мудрості; розвитку логічного мислення, пізнавальних та пошукових інтересів вихованців; сприяння і формуванню духовно багатої мовної особистості; виховання любові до рідного слова та почуття гідності за свій народ було проведено чимало конкурсів і марафонів.

 Учителі української мови та літератури мали змогу ще раз наголосити учням про те, що любов до рідної мови, любов до рідної Батьківщини – невіддільні поняття. Наша мова, мелодійна та неповторна, ввібрала в себе гомін лісів, полів, рік і морів. Слова нашої мови переткані вишневим цвітом, барвінком та калиною.

Адже ми ніколи не маємо права забувати, що ми – українці. Ще великий Кобзар заповідав:

Не цурайтесь, люди, мови,

Не цурайтесь роду.

Як забудеш рідну мову, -

Не буде народу.

Калиновою, солов’їною називають прекрасну українську мову поети. Проте слово несе людям добро, правду, істину. Його не можна не любити, без нього не можна жити. А любити мову і добре знати її – поняття взаємопов’язані. Нам треба вивчати мову, оволодівати її скарбами.

І коли є загроза хоч дещо втратити із того скарбу, нас проймає тривога: як матір за рідну дитину, як дбайливого господаря за чистий лан. То ж маємо все зробити для того, щоб не обірвалася золота нитка, яка веде з давнини в наші дні. Ми всі з вами повинні стати гідними синами й дочками тих, хто в найтяжчих випробуваннях зберіг мову і передав нам. Знайте, бережіть, збагачуйте велике духовне надбання народу – рідну українську мову.

 

Нам берегти тебе і боронить,

Від кожного, з тобою, хто, лукавить...

Проймає душу неповторний щем –

Душа настояна на ріднім слові!

Несем його в грядущі дні, несем –

В ім’я добра, вселюдської любові!

 

МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ ВЧИТЕЛІ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

6 листопада 2019 року в Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проводили майстер клас вчителі образотворчого мистецтва Кутузова Н.І.(Княжицька ЗОШ  І-ІІІ ступенів) Дударєва І.А. (Зазимське НВО).

Педагоги обговорювали проблеми із якими зустрічаються учні на уроках образотворчого мистецтва. Працювали над виконанням простих архітектурних креслень, створювали квіткові композиції петриківського розпису.

Велику увагу звертали на формування  предметних та життєвих компетентностей.  

Олімпійський тиждень

У Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів з 09.09 по 13.09.2019 року проходив Олімпійський тиждень. Мета якого популяризувати спорт, здоровий спосіб життя, розвиток Олімпійського руху.

Серед учнів були проведені «Веселі старти», змагання з футболу, баскетболу, виховні години «Олімпійський урок».

2018-2019 н.р.

Тиждень профорієнтації в Княжицькій ЗОШ

З 11 по 15 березня 2019 року в Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Тиждень профорієнтації, у рамках якого було проведено відкриту виховну годину 9-Б класом (кл. кер Гарасимець М.Г.) «Подорож у світ професії», на якій презентувались проблеми престижності та попиту робітничих професій на сучасному ринку праці.

Проведено години класного керівника «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху». Наші учні неодноразово відвідували Броварський центр зайнятості із метою профорієнтації побували у різних навчальних закладах. До школи також приїжджають викладачі, студенти, працівники різних закладів освіти, для тогг щоб донести до випускникам інформацію прор перспективи їхнього подальшого навчання

 

У рамках тижня профорієнтації соціально-психологічною службою з учнями 5-11 класів проводились тренінгові заняття, профорієнтаційно ділові ігри, відеолекторії, на яких у дітей була можливість познайомитися з особливостями різних професій, а соціально-психологічній службі з’ясувати погляди учнів на професійне самовизначення.